Фреза для круглих фасок із підшипником 38,1*19*62 мм Makita D-48418
- Призначена для фігурного оброблення крайок.
- Дві різальні крайки.
- Легкий хід завдяки кулькопідшипнику діаметром 12.7 мм.
- Має загальну довжину 62 мм, довжину різальної крайки 19 мм.
- Діаметр 38.1 мм і діаметр хвостовика 8 мм.
- Радіус 12.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 38.1 мм |
| Довжина загальна | 62 мм |
| Довжина робочої частини | 19 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴



