
Фреза V-подібна 12,7*12,7*44,7 мм Makita D-47896
326 ₴
- Готово до відправки
- Код: D-47896
+380 (68) 100-81-11
0671008111- +380 (41) 241-49-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза V-подібна 12,7*12,7*44,7 мм Makita D-47896
- Призначена для фрезерування V-образних пазів, гравірування написів, обробки країв.
- Дві ріжучі кромки.
- Можна використовувати з копіювальною втулкою і паралельним упором.
- Має загальну довжину 44.7 мм, довжину ріжучої кромки 12.7 мм
- Діаметр 12.7 мм і діаметр хвостовика 8 мм.
- Кут 90 °
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина робочої частини | 12.7 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Діаметр робочий | 12.7 мм |
| Довжина загальна | 44.7 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴


