
Пила акумуляторна Husqvarna 542iXP
28 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9706470-14
+380 (68) 100-81-11
0671008111- +380 (41) 241-49-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна акумуляторна ланцюгова пила з надзвичайною продуктивністю різання.
Husqvarna 542i XP® — це перша в світі професійна акумуляторна пила з муфтою зчеплення, яка забезпечує унікальне відчуття та надзвичайну потужність. Ця потужна акумуляторна ланцюгова пила на 36 В є високоефективним інструментом для міських працівників, які займаються доглядом за деревами, і наземних бригад лісівників, яким потрібен контроль і реакція бензинової пилки в поєднанні з усіма перевагами бездротового електроживлення. Висока швидкість ланцюга, шина X-PRECISION™ і ефективний ланцюг SP21G забезпечують швидке та точне різання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 24 м/сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 999 ₴

