
Садовий подрібнювач GTM MS2800/45 фрезерний механізм + подовжувач 10м
10 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: MS2800/45
+380 (68) 100-81-11
0671008111- +380 (41) 241-49-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Садовий подрібнювач GTM MS2800/45 фрезерний механізм
Cадовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як ріжучий інструмент використовується циліндрична фреза з гострими ріжучими гранями. Фреза виготовлена з якісної інструментальної сталі і здатна прослужити довгий термін без необхідності заміни. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 55 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Фрезерний |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴


